Захист курсових проєктів з дисципліни "Автоматизація технологічних процесів" на відділенні "Економіка, автоматизація та машинобудування"

13 грудня 2023 року в онлайн-форматі розпочався Захист курсових проєктів з дисципліни "Автоматизація технологічних процесів" на відділенні "Економіка, автоматизація та машинобудування".

До складу комісії входять викладачі спеціальних дисциплін - Юрій Зіатдінов, Андрій Сороченко, Ірина Полющенко; завідувач відділення Анастасія Аржанцева, заступник директора з методичної роботи Артем Чуйков. На захисті курсових проєктів були присутні й майбутні роботодавці – працівники ТОВ «Київхліб» - Сергій Поснов, інженер з механізації та автоматизації, Андрій Куча, слюсар КВП, а також Олександр Савчук - керівник технічного відділу ТОВ «Камоцці в Україні».

Під час захисту проєктів здобувачі освіти продемонстрували високий рівень знань у галузі сучасних автоматизованих систем і, окрім теоретичного обґрунтування вибору комплексу технічних засобів, представили креслення - функціональні схеми автоматизації, специфікації на прилади. Усі курсові проєкти були розроблені на матеріалах, зібраних під час проходження виробничої практики на ТОВ «Київхліб». Теми відзначалися актуальністю дослідження, новизною інформації.

Бажаємо творчих успіхів, нових досягнень нашим талановитим студентам та викладачам!