![](images/programmers/TetriX2018/t1.jpg)
16 жовтня 2018 року студенти відділення «Інженерія програмного забезпечення» відвідали ІТ-фестиваль TetriX 2018, який проводився на базі факультету комп’ютерних наук та кібернетики КНУ ім. Тараса Шевченка.
У програмі фестивалю проводились такі заходи:
— ярмарок вакансій та програм стажувань від найкращих компаній: Materialize, 3Shape, Ubisoft, Genesis, Smart Business, Epam, GlobalLogic, Beetroot, Aльфа Банк та Укрсоцбанк, Infopulse, Райфайзен Банк Аваль, Evo Company;
— воркшопи від провідних фахівців;
— лекторій та найактуальніші теми для обговорення;
— ІТ олімпіада з математики логіки та креативності;
— ІТ-квест для любителів активного відпочинку.
Студенти відділення «Інженерія програмного забезпечення» мали змогу оцінити свої знання у ракурсі вимог від провідних компаній у сфері ІТ, прослухати лекції, підготовлені представниками різних компаній, прийняти участь у олімпіаді з математики.
![](images/programmers/TetriX2018/t4.jpg)
![](images/programmers/TetriX2018/t2.jpg)
![](images/programmers/TetriX2018/t3.jpg)
![](images/programmers/TetriX2018/t6.jpg)
![](images/programmers/TetriX2018/t7.jpg)
![](images/programmers/TetriX2018/t5.jpg)
![](images/programmers/TetriX2018/t8.jpg)