Конкурс методичних розробок для викладання інформатики та програмування

5.12.18 року викладачами випускової комісії спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» ККТЕ НАУ було організовано проведення огляду «Кращих методичних розробок» серед викладачів інформатики та програмування ВНЗ І–ІІ рівня акредитації м. Києва у рамках засідання методичного об'єднання викладачів інформатики.

З вступним словом і привітанням від коледжу, який гостинно прийняв учасників огляду та членів жюрі, виступили заступник директора з навчальної роботи к.е.н. Яровий І.М. та завідувач відділення «Інженерія програмного забезпечення» Савіна Л.П..

У огляді приймали участь викладачі з 6 коледжів м. Київа, які презентували 10 цікавих методичних розробок. Викладачами нашого коледжу Висоцькою О.І. та Круш О.Є. також було представлено власні методичні розробки.

Викладач Висоцька О.І. представила методичну розробку з лабораторного практикуму для дисципліни «Проектний практикум та професійна практика програмної інженерії», яка посіла І місце у номінації "Застосування методу пректу у навчальному процесі".

Викладач Круш О.Є. представила методичну розробку "Конспект лекцій з дисципліни "Бази даних"", яка посіла І місце у номінації "Методичне забезпечення предмету".

Усі учасники показали високий рівень методичної грамотності.