Ласкаво просимо

Колектив Київського фахового коледжу комп'ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету вдячний вам за виявлені увагу й зацікавленість нашим навчальним закладом. Безперечно, адже сьогодні ви робите важливий крок у житті: обираєте професію, що принесе у майбутньому не тільки задоволення, а й забезпечить матеріальний добробут як винагороду за працю. Тому не поспішайте і будьте розсудливими, друзі!

Якщо ви вирішили продовжити навчання для здобуття вищої освіти (а це, звичайно, правильне рішення), насамперед, з'ясуйте, яка зі спеціальностей найбільше відповідає не тільки вашому бажанню чи сьогоденній престижності, а й рівню шкільної підготовки, особистим нахилам та перспективі отримати в майбутньому моральне задоволення і матеріальну винагороду від обраної професії.

Ми переконані, якщо ви оберете навчання саме у Київському фаховому коледжі комп'ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету, то ваше сумлінне ставлення до навчання, цілеспрямованість у поєднанні з нашою матеріальною базою та методичним забезпеченням, кадровим педагогічним потенціалом і багаторічним досвідом освітянської діяльності забезпечать вам конкурентоспроможний рівень професійної підготовки і для фахової діяльності, і для продовження навчання. Підтвердженням цьому є відгуки наших випускників.

Наш заклад повністю забезпечений власним аудиторним фондом, має навчальний та лабораторний корпуси, бібліотеку, читальний зал, стадіон, спортивний та тренажерний зали, гуртожиток.

У коледжі укомплектовані сучасним обладнанням усі передбачені планами лабораторії і кабінети, одинадцять комп`ютерних класів оснащено двомастами сучасними ПК, є навчальні майстерні, обчислювальний центр з новітніми мультимедійними пристроями, мережевим доступом до Internet з усіх робочих та навчальних місць. Студенти відвідують творчі та наукові гуртки, спортивні секції, гурти художньої самодіяльності; щороку беруть активну участь у міських та загальноукраїнських предметних олімпіадах та конкурсах , посідаючи призові місця.

Контингент коледжу - 1260 студентів. Конкурс на державне замовлення складає 1,2 - 2,5 осіб на місце, за контрактом - до 1,3 осіб залежно від спеціальності.

У коледжі працює 72 педагогічних працівників, серед них - Заслужений працівник освіти України, доктор технічних наук, професор, Дійсний член (Академік) Аерокосмічної Академії України; два заслужені вчителі України; шість кандидатів наук. 80% викладачів - спеціалісти вищої та першої категорій, з них 14 нагороджені Знаком "Відмінник освіти України", 16 працівників відзначені Почесними Грамотами і медалями Міністерства освіти і науки України.

По закінченню коледжу випускники мають можливість продовжити навчання у Національному авіаційному університеті та інших вищих навчальних закладах за скороченими програмами на відповідних факультетах.