Корпоративна година на тему: "Подвигу героїв Крут присвячуємо"

Віталіна Анатоліївна Коляда, керівниця групи П-782-12, влаштувала корпоративну годину на тему "Подвигу героїв Крут присвячуємо".

Сьогодні Віталіна Анатоліївна Коляда, керівниця групи П-782-12, взяла ініціативу та провела захід, присвячений подвигу героїв Крут. Учасники заходу обговорили важливість та символіку подій Крут у національній історії.

Година була насичена інформацією про героїчний опір студентів у 1918 році, що стали оберегом незалежності України. Віталіна Анатоліївна наголосила на важливості передачі цінностей поколінням та вшануванні тих, хто віддав своє життя за свободу нашої країни.

Студенти висловили вдячність керівниці за організацію заходу, який сприяє не лише вивченню історії, але й формуванню патріотичних почуттів серед молодого покоління. Новий крок у напрямку утвердження національної свідомості та поваги до подвигу героїв Крут.

В групах А-746-31 та Е-785-11 відбувся виховний захід, присвячений подвигу героїв Крут

29 січня 2024 року в групах А-746-31 та Е-785-11 відбувся виховний захід, присвячений подвигу героїв Крут. Захід провели керівниці груп Алла Миколаївна Мизрова та Інна Георгіївна Харченко.

Учасники заходу усвідомили значущість та символіку подій Крут у національній історії. Вони дізналися про героїчний опір студентів у 1918 році, які стали важливим стовпом незалежності України.

Викладачі підкреслила важливість передачі цінностей молодому поколінню та вшанування тих, хто пожертвував своїм життям за свободу нашої країни.

Студенти висловили подяку керівникам груп за організацію заходу, який сприяє не лише вивченню історії, але й формуванню патріотичних почуттів серед молодого покоління.

В групах П-754-34 та Р-770-22 відбувся виховний захід, присвячений подвигу героїв Крут

Студенти групи П-754-34 взяли участь у виховному заході, який організувала керівниця груп Ганна Сергіївна. Викладач разом із студентами знову відкрили сторінки історії бою під Крутами, який відбувся 1918 року. Бій під Крутами став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як боротися проти численного ворога.

Студенти та викладач зазначили, що: "Сміливість та жертовність учасників бою зробила їх прикладом для майбутніх поколінь захисників України. З ними порівнюють захисників Донецького аеропорту в теперішній російсько-українській війні. Тому Героїв Крут називають першими кіборгами.".

Також до заходу долучилися студенти групи Р-770-22 на чолі з керівником групи Олександром Миколайовичем Бондар. Вони виокремили історичну довідку даної трагедії: в 1917 році постала Українська Центральна Рада та створена нею Українська Народна Республіка. Прихід до влади у Росії більшовиків у жовтні 1917 році становив загрозу для України. Вони прагнули встановити контроль над Україною. У грудні більшовицький уряд Росії (Рада народних комісарів) направив ультиматум Українській Центральній Раді. В ньому йшлося про виконання таких умов: дозволити переміщення більшовицьких війські з фронту на Дон і відмовитися від утворення Українського фронту. Українці відхилили вимоги і звинуватили росіян у розпалюванні ворожнечі. Раднарком, своєю чергою, оголосив Центральну Раду “в стані відкритої війни протии Радянської влади в Росії і на Україні. 7 січня 1918 року більшовики оголосили загальний наступ на Україну. У середині січня 1918-го встановили контроль майже на всьому Лівобережжі та просувалися на Київ. За таких умов 22 січня 1918 року Українська Центральна Рада ІV Універсалом проголосила незалежність Української Народної Республіки.”.

В групах К-741-41, К-31 та К-742-42 відбулися виховні години до Дня пам`яті героїв Крут

29 січня керівники груп Крещанова Світлана Леонідівна, Ананьєва Ірина Іванівна та Колесникова Галина Петрівна провели у групах К-741-41, К-742-42 та К-31 виховні години до Дня пам`яті героїв Крут.

Під час виховних годин Світлана Леонідівна, Ірина Іванівна та Галина Петрівна розповіли студентам про подвиг українських воїнів під Крутами, підкреслили значення віри у власні сили та готовності захищати свою країну. Учасники зустрічі вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання, після чого обговорили актуальні аспекти патріотизму та відданості рідній землі. Такі заходи сприяють не лише збагаченню знань студентів, але й формуванню їхньої патріотичної свідомості та національної гордості.