Засідання міського методичного об’єднання (ММО) працівників виробничо-практичного навчання закладів фахової передвищої освіти м. Києва

15.10.2024р. відбулося засідання міського методичного об’єднання (ММО) працівників виробничо-практичного навчання закладів фахової передвищої освіти м. Києва на базі Відокремленого структурного підрозділу «Київський фаховий коледж комп’ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету» .

Метою зустрічі був обмін досвідом роботи, налагодження навчальних зв’язків між коледжами, планування подальшої спільної роботи закладів фахової передвищої освіти в умовах військової агресії російської федерації. Гості мали чудову нагоду ознайомитися з матеріальною базою коледжу, майстернями, лабораторіями.

Радо вітав гостей в.о. директора ВСП КФКТЕ НАУ Зіатдінов Ю.К.

Керівник гуртка “Авіамоделювання" Мороз В.О. поділився досвідом організації роботи гуртка в нашому коледжі, сьогоднішніми здобутками та планами на майбутнє. Зокрема, він звернув увагу, що до роботи в гуртку долучаються як студенти коледжу так і учні навколишніх шкіл району. Його розповідь визвала жваву зацікавленість присутніх.

Навчальна практика в коледжі проходить в навчальній майстерні під керівництвом завідувача Ільницьког К.М. Здобувачі освіти мають можливість підвищувати свій рівень майстерності монтажу радіоелементів як в межах запланованих годин радіомонтажної практики так і після учбових занять. Підвищення рівня майстерності виконання монтажних робіт є необхідною складовою навчального процесу, що є в майбутньому перевагою для здобувачів освіти нашого коледжу при працевлаштуванні.

Основою практичного навчання відповідних спеціальностей є механічна практика яка відбувається в механічних майстернях. Гості змогли ознайомитись з слюсарно-механічними майстернями випускової циклової комісії “Автоматизація, робототехніка та машинобудування”. Всі присутні погодились, що це необхідна складова навчального процесу і вагома перевага в подальшій практичній та трудовій діяльності студентів нашого коледжу.

Показові польоти літальних апаратів різних типів провели студенти групи спеціальності 172.

В класі віртуального пілотування безпілотними літаючими апаратами.

Голова циклової випускової комісії спеціальності “172 Електронні комунікації та радіотехніка” завідувач навчальної лабораторії “Обслуговування та експлуатації безпілотних систем” Юровицький М.В. коментує проведення занять в класі віртуального пілотування.

Наприкінці зустрічі були підведені підсумки, намічені подальші кроки діяльності . Відкрила засідання голова міського методичного об’єднання (ММО) працівників виробничо-практичного навчання Бондарчук Т.О. Гості мали нагоду поділилися враженнями від організації практичної підготовки в КФКТЕ НАУ, поділитися власним досвідом відповідної роботи. При проведенні підсумків учасники засідання обговорили плани роботи на майбутнє, намітили кроки щодо про проведення конкурсів «Кращий за фахом-слюсар», «Кращий за фахом монтажник радіоапаратури і приладів», «Виставку-конкурс технічної творчості», визначились з попередніми датами та місцем їх проведення. Було цікаво, пізнавально, душевно!

І на решті спільні фото на память.

До нових зустрічей!

Разом до Перемоги!