Вітаємо! Гравців збірної команди з настільного тенісу Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету , які 29.03.2018 року в міжрайонних комплексних змаганнях з настільного тенісу « Захисник Вітчизни» серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації міста Києва зайняли ІІІ місце.
Змагання проводились в приміщенні спортивного клубу «Лідер».
Початок змагань!
![](images/фіз-ра/Бондар/1.jpg)
![](images/фіз-ра/Бондар/2.jpg)
Нагородження переможців!
![](images/фіз-ра/Бондар/3.jpg)
![](images/фіз-ра/Бондар/4.jpg)
![](images/фіз-ра/Бондар/5.jpg)
Вітаємо з перемогою!
![](images/фіз-ра/Бондар/6.jpg)
Представник команди Бондар Олександр Миколайович
29.03.2018р.
Керівник фізичного виховання Я.І.Ціпоренко