05.11.2018 р. з нагоди Дня української писемності та мови викладачі-філологи Коляда Віталіна Анатоліївна та Гусак Ірина Віталіївна взяли участь у відкритому заході «Буккросинг», який відбувся в Навчально- науковому гуманітарному інституті Національного авіаційного університету. Організатори заходу: викладачі кафедри української мови та культури (Завідувач кафедри- Бурлакова Ірина Вікторівна)
![](images/ukr/Гусак/05112018/1.jpg)
![](images/ukr/Гусак/05112018/2.jpg)
![](images/ukr/Гусак/05112018/3.jpg)
![](images/ukr/Гусак/05112018/4.jpg)
![](images/ukr/Гусак/05112018/5.jpg)
![](images/ukr/Гусак/05112018/6.jpg)