За вже доброю традицією з метою оптимізації процесу навчання англійської мови через міжпредметні зв’язки 2 листопада 2018 року викладачами іноземної мови Мизровою А.М., Миронцем Д.К. та студентами коледжу, які навчаються за напрямками підготовки «Програмна інженерія», «Видавництво та поліграфія» та «Машинобудування» був проведений позакласний захід – Третя річна навчально-практична конференція за темою: «The best new technologies that will shape the future world».
Були присутні колеги комісії іноземної мови, викладачі та студенти коледжу.
Ми всі вам щиро вдячні!
![](images/Англ/02112018/Миронець Д. К.jpg)
![](images/Англ/02112018/1.jpg)
![](images/Англ/02112018/2.jpg)
![](images/Англ/02112018/3.jpg)
![](images/Англ/02112018/4.jpg)
![](images/Англ/02112018/5.jpg)
![](images/Англ/02112018/6.jpg)
![](images/Англ/02112018/7.jpg)
![](images/Англ/02112018/П-32 Доляновький.jpg)
![](images/Англ/02112018/О-31 Савченко.jpg)
![](images/Англ/02112018/О-31 Колесник.jpg)
![](images/Англ/02112018/п-24.jpg)