9-10 листопада на базі Київського національного торговельно-економічного університету відбулася ІІ міжнародна практична конференція Partners in Learning – Partners in Teaching для спеціалістів у сфері ELT (English Language Teaching), організована компанією Pearson. На конференцію були запрошені іноземні експерти, Майк Мейор, Івен Френдо, Майкл Хадсон та інші, які представили проекти нової моделі вищої школи, а також ознайомили присутніх з сучасними методиками викладання і тенденціями щодо реформування освітньої галузі.
Комісію іноземної мови від нашого коледжу на цій конференції представляв викладач Миронець Д.К.
![](images/Англ/09112018/1.jpg)
![](images/Англ/09112018/2.jpg)
![](images/Англ/09112018/3.jpg)
![](images/Англ/09112018/4.jpg)
![](images/Англ/09112018/5.jpg)
![](images/Англ/09112018/6.jpg)
![](images/Англ/09112018/7.jpg)
![](images/Англ/09112018/8.jpg)
![](images/Англ/09112018/9.jpg)