В рамках спартакіади серед студентів вищих навчальних закладів Дарницького району міста Києва 01.11.2018 року, в приміщенні Київського професійного будівельного ліцею, проведенні змагання з кульової стрільби.
Участь у змаганнях приймала також збірна команда нашого коледжу.
![](images/ZV/01112018/1.jpg)
Збірна команда студентів коледжу ККТЕ НАУ
![](images/ZV/01112018/2.jpg)
На вогневому рубежі представники нашої команди: Савченко Тарас Максимович О-690-21, Побережна Олександра Сергіївна Ф-706-11, Москаленко Ярослав Сергійович П-713-11, Сідоренко Валерія Олександрівна Е-696-21, Оврамець Анна Олександрівна Ф-706-11, Ромашина Ілля Олександрович Р-695-22.
![](images/ZV/01112018/3.jpg)
За результатами змагання Сідоренко Валерія Олександрівна (Е-696-21) зайняла ІІ місце в змаганні серед дівчат.
Керівництво коледжу та студентська рада висловлює щиру вдячність студентам коледжу, які прийняли участь у цих змаганнях.