Вітаємо! Збірну команду дівчат з шахів Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету , яка в першості серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації м. Києва зайняла І місце
Збірна команда дівчаток з шахів Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету Авраменко Марія Олександрівна К-661-41,Семененко Дарія Юріївна Д-676-31, Семененко Анна Вікторівна Ф-697-21 та представник команди - Ціпоренко Ядвіга Іванівна.
Щиро вітаємо !
![](images/Нов312/1.jpg)
![](images/Нов312/2.jpg)
![](images/Нов312/3.jpg)
![](images/Нов312/4.jpg)
![](images/Нов312/5.jpg)