29.03.19 для студентів 3 - 4 курсів спеціальності «Телекомунікації та радіотехніка» було проведено захід «Розпочни кар’єру з Укртелеком». Мета заходу – розповісти студентам про компанію, можливості старту кар’єри та професійного розвитку в Укртелекомі. Студенти змогли дізнатися про можливість проходження практики та стажування, працевлаштування після випуску з навчального закладу, умови праці та соціального захисту на підприємстві .
![](images/Нов323/1.jpg)
Розпочала розмову Гарбар Ольга - спеціаліст з підбору персоналу Департаменту управління персоналом та організаційного розвитку.
Про специфіку роботи в Технічному департаменті докладно розповіла працівник компанії Корінь Н.А. - старший інженер відділу експлуатації транспортної мережі.
![](images/Нов323/3.jpg)
І цікаві запитання від студентів випускових груп.
![](images/Нов323/4.jpg)
І на закінчення зустрічі – ще запитання, запитання...
![](images/Нов323/5.jpg)
На думку двох сторін зустріч виявилася плідною та цікавою як для студентів так і для представників Укртелекому.
До нових зустрічей!