Викладачі відділення «Комп'ютерна інженерія» Пархоменко Н. М. та Савченко І. О. провели відкритий захід – інтелектуально-практичне змагання, в якому приймали участь студенти ІІІ курсу. Захід мав на меті оптимізувати процес навчання через міжпредметні зв'язки і поєднати теоретичні знання та практичні навички з навчальних дисциплін «Комп'ютерна схемотехніка» та «Архітектура комп'ютера».
Окремі завдання, наприклад, збирання комп'ютерів на швидкість, спонукали студентів продемонструвати свої професійні навички і вміння згуртовано працювати для досягнення спільної мети.
Випускова комісія «Комп'ютерної інженерії» дякує всім, хто допомагав в організації цього заходу, а також зав. відділення Толочко Л.О., яка була у складі незалежного журі.
![](images/Нов332/1.jpg)
![](images/Нов332/2.jpg)
![](images/Нов332/3.jpg)
![](images/Нов332/4.jpg)
![](images/Нов332/5.jpg)
![](images/Нов332/6.jpg)
![](images/Нов332/7.jpg)
![](images/Нов332/8.jpg)