«Вечір знайомств» в гуртожитку ККТЕ НАУ
Незмінною традицією для студентів гуртожитку є проведення вечора знайомств на початку навчального року. Цього разу він відбувся 25 вересня. 2019 року. Це свято стало чудовою нагодою для студентів першого курсу познайомитися зі старшими мешканцями гуртожитку. А для нас цей вечір розкрив по-новому цьогорічних новобранців. Виявляється, що вони у нас дуже талановиті:є й співаки, й танцюристи, й актори. Не розчарували також і старшокурсники. Бажаємо нашим студентам успіхів у навчанні, нових друзів та незабутніх вражень.
![](images/Нов360/1.jpg)
![](images/Нов360/2.jpg)
![](images/Нов360/3.jpg)
![](images/Нов360/4.jpg)
![](images/Нов360/5.jpg)