ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ В ККТЕ НАУ!!!
У Київському коледжі комп’ютерних технологій та економіки відбувся урочистий захід присвячений до дня працівника освіти. Студенти коледжу підготували яскраве привітання для своїх улюблених викладачів.
Шановні викладачі, хай завжди з вами буде натхнення, що надихатиме на формування нового покоління українців - освічених, патріотичних, відкритих світу, допомагатиме підкорювати нові професійні й наукові вершини.
![](images/Нов364/2.jpg)
![](images/Нов364/5.jpg)
![](images/Нов364/6.jpg)