День відкритих дверей ККТЕ НАУ!
04 грудня 2019 року відбувся День відкритих дверей в Київському коледжі комп’ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету.
Майбутні абітурієнти ознайомили з історією, традиціями та структурою славетного коледжу; особливостями освітнього процесу; інноваційними освітніми, науковими та профорієнтаційними проектами (заходами); а також з пріоритетними спеціальностями (освітніми програмами).
Учні шкіл дізналися про правила вступу до ККТЕ НАУ, особливості вступної кампанії-2020, форми навчання та перспективи подальшого працевлаштування тощо.
![](images/Нов407/1.jpg)
![](images/Нов407/2.jpg)
![](images/Нов407/3.jpg)
![](images/Нов407/4.jpg)
![](images/Нов407/5.jpg)
![](images/Нов407/6.jpg)