13 грудня 2019 року студенти гр. О-31 спеціальності «Галузеве машинобудування» під керівництвом викладача спецдисциплін Сороченко А.М. відвідали ДП «ІЦЗТ НТК «ІЕЗ ім. Є.О. Патона НАНУ».
![](images/Нов413/1.jpg)
Екскурсію організував і проводив головний інженер підприємства Квашук Т.В. Під час заходу студенти мали можливість спостерігати за роботою основного технологічного обладнання цехів металообробки та заготівельного.
![](images/Нов413/2.jpg)
На виробництві використовують креслення деталей, за якими потім виготовляють і обробляють деталі. Студенти звернули особливу увагу на практичне застосування знань, які були отримані ними під час навчання у коледжі. Фахівці підприємства провели майстер–клас з обробки матеріалів.
![](images/Нов413/3.jpg)
Екскурсія нікого не залишила байдужим, студенти були надзвичайно задоволені і запропонували регулярно проводити подібні заходи на різних машинобудівних підприємства України.
![](images/Нов413/4.jpg)
![](images/Нов413/5.jpg)